Bufet szkolny

Uprzejmie informujemy, że Bufet Marucci na Narbutta, znajdujący się w budynku na parterze w naszej szkole, prowadzi firma:
EVENTY SZYTE NA MIARĘ SP. Z O.O.

Posiłki można zamawiać bezpośrednio w bufecie korzystając z możliwości płacenia kartą, BLIKiem i gotówką lub za pośrednictwem aplikacji ZAMÓW POSIŁEK.
Tu na miejscu, w budynku Głównym liceum przy Narbutta 31, można skorzystać z bogatej oferty dań, przekąsek, deserów i napojów, zamawianych przez aplikację ZAMÓW POSIŁEK lub kupowanych w bufecie.
W Drugim budynku szkoły, przy Narbutta 65, można w chwili obecnej skorzystać z zestawów lunchowych.

Instrukcja – jak zamawiać obiady przez aplikację ZAMÓW POSIŁEK – krok po kroku:
1. Skopiuj wybrany poniższy link do rejestracji BEZPOŚREDNIEJ do przeglądarki internetowej (zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari):
• link dla klas 1. https://bit.ly/4636qmZ kliknij tutaj
• link dla klas 2. 3. i 4. https://bit.ly/3QQHXNv kliknij tutaj
• nauczycieli i pracowników szkoły prosimy o wybór linku zgodnego z lokalizacją budynku, w którym najczęściej będą odbierać posiłki
Rejestracja jest również możliwa przez główną stronę internetową aplikacji ZAMÓW POSIŁEK: https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration kliknij tutaj , ale trzeba wówczas samodzielnie wybrać województwo, miasto oraz szkołę.
Poniżej podajemy link do filmu instruktażowego, jak przejść przez rejestrację: https://youtu.be/mVUF8pUVsQM kliknij tutaj
2. Następnie w trakcie rejestracji na stronie aplikacji ZAMÓW POSIŁEK utwórz konto użytkownika.
3. Doładuj konto - system aplikacji ZAMÓW POSIŁEK działa na zasadzie przedpłat. Oznacza to, że aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty na konto, a potem złożyć zamówienie. Można to zrobić przez Blue Media online – w tym przypadku środki są od razu widoczne, lub przelewem tradycyjnym - po otrzymaniu wpłaty na konto firmowe kwota zostanie zaksięgowana i przypisana do konta użytkownika, co może skutkować opóźnieniem do kilku dni.
4. Złóż zamówienie – wybieraj posiłki z menu na dni, które chcesz (system Cię poprowadzi).
Poniżej link do filmu, który pokazuje, jak płacić i zamawiać posiłki w aplikacji ZAMÓW POSIŁEK https://bit.ly/2J7o0xz kliknij tutaj

Zamówić można samą zupę, samo drugie danie lub zestaw (zupa, drugie danie i kompot), przekąski, sałatki, desery, napoje. Przy zamówieniu zestawu nie ma obowiązku pobrania i zjedzenia całego zestawu na jednej przerwie. Można podzielić sobie tak, że na jednej przerwie zje się zupę a na innej drugie danie.

Niezbędny do korzystania z aplikacji ZAMÓW POSIŁEK jest czip. Po odbiór zapraszamy do naszego bufetu. Jednorazowy koszt zakupu czipa to 15 zł.

JUŻ MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ W APLIKACJI ZAMÓW POSIŁEK!

WSZYSTKIM, KTÓRZY ZARESTRUJĄ SIĘ TERAZ CZIPY PRZEKAŻEMY W DNIU ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO! ODBIÓR W BUFECIE 4.IX. OBOWIĄZKOWY, ŻEBY OD NASTĘPNEGO DNIA MÓC SWOBODNIE KORZYSTAĆ Z BUFETU. INACZEJ BĘDĄ TWORZYŁY SIĘ KOLEJKI I OPÓŹNIENIA SPOWODOWANE RĘCZNYM WPROWADZANIEM UŻYTKOWNIKÓW NIEPOSIADAJĄCYCH CZIPA.

JADŁOSPIS OBIADOWY BĘDZIE WIDOCZNY W APLIKACJI DWA TYGODNIE PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO.

BUFET W PEŁNI FUNKCJONOWAŁ BĘDZIE OD DNIA 05.09.2023.

Odwołanie posiłku można wykonać w aplikacji ZAMÓW POSIŁEK w dniu poprzedzającym wydanie do godziny 22:00. W wyjątkowych sytuacjach można to zrobić również poprzez kontakt telefoniczny z nami (telefon lub sms) -> tel. 795 540 110, rano w dniu wydania posiłku do godz. 7.00.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją ZAMÓW POSIŁEK prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta aplikacji ZAMÓW POSIŁEK (bok@zamowposilek.pl) lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc -> Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajduje się również aktualna instrukcja obsługi aplikacji ZAMÓW POSIŁEK.

Godziny dostaw oraz funkcjonowanie w budynku drugim szkoły (Narbutta 65)

OBECNIE DOSTAWY ZOSTAŁY WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA. ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z BUFETU W BUDYNKU GŁÓWNYM SZKOŁY PRZY NARBUTTA 31.

Godziny pracy bufetu oraz funkcjonowanie w budynku głównym szkoły (Narbutta 31)

W celu stworzenia wygody uczniom, jak i nadania płynnego funkcjonowania systemowi obsługi, bufet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00. Godziny pracy mogą ulec zmianie, aby dostosować je do harmonogramu zajęć.
W bufecie w godzinach:
• 7:00 – 16:00 można odbierać zamówienia złożone przez aplikację ZAMÓW POSIŁEK oraz zamawiać na bieżąco: przekąski, desery, napoje, dania gorące itp. W trakcie naszej pracy asortyment dostępny w witrynie chłodniczej oraz bemarach gastronomicznych jest sukcesywnie dorabiany zgodnie z płynnością jego zejścia.
• 7:00 – 10:00 dodatkowo funkcjonuje menu śniadaniowe widoczne w aplikacji ZAMÓW POSIŁEK, jak i w bufecie.
• 11:00 – 14:30 można odbierać zamówione dania obiadowe.

UWAGA: W przypadku braku zamówienia przez aplikację ZAMÓW POSIŁEK w dniu poprzedzającym wydanie posiłku (bo np.: zapomniałem, brak środków na koncie lub środki nie zostały zaksięgowane na czas) jest możliwość złożenia zamówienia do godziny 9:45 w dniu jego wydania, osobiście w bufecie, telefonicznie lub przez sms - tel. 795 540 110. Wtedy to my ręcznie dopisujemy zamówiony posiłek do konta użytkownika. W tym przypadku prosimy w smsie podać: imię i nazwisko użytkownika, klasę, zamawiany posiłek/zestaw.

UWAGA: Osoby niekorzystające z aplikacji ZAMÓW POSIŁEK również mają możliwość złożenia zamówienia w sposób, jak wyżej, do godz. 9:45.

UWAGA: Uczniowie! Jeśli będzie wam kolidowało odebranie zamówionego dania obiadowego lub gorącej przekąski w godzinach wyznaczonych powyżej, prosimy o informację bezpośrednio do pracownika bufetu, do godziny 12:50. Jest to niezbędne, aby umożliwić wam odbiór gorącego dania w godzinach 14:30-15:20.
Posiłki wydawane są:
– na zastawie wraz ze sztućcami biodegradowalnymi, przeznaczonej do jedzenia w miejscu wyznaczonym;
– na życzenie naszego gościa w opakowaniach ekologicznych dodatkowo płatnych, przeznaczonych do zestawów obiadowych i przekąsek gorących „na wynos”.
Informacyjnie: Zastawa biodegradowalna, sztućce, kubki itp. są wliczone w cenę każdej pozycji dostępnej w menu, poza zestawami „na wynos”. Dodatkowy talerz, kubek, sztućce itp. są dodatkowo płatne.
Dla osób korzystających z aplikacji ZAMÓW POSIŁEK wybrane przekąski oraz napoje z głównego menu są również widoczne na stronie aplikacji. Jadłospis obiadowy podawany jest na dwa tygodnie i zmienia się regularnie, co dwa tygodnie.
Dla osób korzystających z bufetu poza aplikacją ZAMÓW POSIŁEK, menu widoczne jest na ścianie bufetu, a zestaw obiadowy dnia na reklamie w przestrzeni przy bufecie. Zamówić można wszystko, co mamy w ofercie.

Każdy może do nas przyjść i zamówić to, na co ma ochotę :) Jeśli korzystasz z aplikacji ZAMÓW POSIŁEK wystarczy doładowane konto i możesz domawiać u nas na miejscu, co tylko chcesz :) W tym przypadku potrzebne jest zwiększenie kwoty dziennego limitu na koncie użytkownika.

W sprawach związanych z funkcjonowaniem bufetu oraz w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z Markiem Lewandowskim, który jest dla Państwa do dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 06:00 – 16:00, pod nr tel. 795 540 110 lub kontakt mailowy bufet.narbutta@gmail.com . Informacje można uzyskać również na miejscu w bufecie.

Zapraszamy na nasz FB: https://www.facebook.com/marucci.bufet.narbutta/ kliknij tutaj

Pozdrawiam, Marek Lewandowski, Bufet Marucci na Narbuttaa